Ana sayfa

Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More + Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Diod Lazer saç temizleme makinesi satış için
iyi kalite Diod Lazer saç temizleme makinesi satış için
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More + Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More + Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More + Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More + Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More +

1 2
Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More + Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More +

1 2 3 4 5
Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More + Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More + Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More + Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More + Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More +

 • Üretim hattı
  PZLASER, endüstriyel montaj hattını, üretim hattını, montaj hattını ekipmanını, otomasyon ekipman tasarımını / üretim / satış / montaj / devreye alma işlemlerini birleştiren bir üretim işletmesidir. Şirket, uzun yıllar üretim hatları, üretim hatları ve montaj hatları için bir tasarım / üretim sistemine sahiptir. Ekip, birinci sınıf üretim hattı ekipmanları, deneyimli üretim hattı, gelişmiş montaj hattı teknolojisi, komple ve pürüzsüz montaj hattı, mükemmel satış sonrası servis sistemi ve yönetim deneyimi, çeşitli endüstriler için en eksiksiz otomasyon çözümleri sunmak.

 • OEM / ODM
  OEM (orijinal ekipman üreticileri) ve ODM (özgün tasarım üreticileri) hizmeti. Zhengzhou PZ LAZER Teknolojisi her zaman yeni ürün fikirleri arar. İşbirliği yapacak profesyonel ve deneyimli bir kuruluş arıyorsanız, size yardımcı olabiliriz. Yeteneklerimiz, ilk konseptten pazar sonrası hizmetlere kadar tüm foton ve lazer güzellik ve medikal ürünlerin yaşam döngüsünü kapsar. Biz esnek, becerikli ve deneyimliyiz. Yeni bir ürün hakkında bir fikriniz varsa, Zhengzhou PZ LASER deneyimli ve profesyonel teknisyenlerden ekibi hayata geçirmenize yardım etsin. Üretim ve teknoloji ile ilgili sorularınız için size destek oluruz.

  Zhengzhou PZ LAZER Teknolojisi her zaman yeni ürün fikirleri arar. İşbirliği yapacak profesyonel ve deneyimli bir kuruluş arıyorsanız, size yardımcı olabiliriz.
  Yeteneklerimiz, ilk konseptten pazar sonrası hizmetlere kadar tüm foton ve lazer güzellik ve medikal ürünlerin yaşam döngüsünü kapsar. Biz esnek, becerikli ve deneyimliyiz. Yeni bir ürün hakkında bir fikriniz varsa, Zhengzhou PZ LASER deneyimli ve profesyonel teknisyenlerden ekibi hayata geçirmenize yardım etsin. Üretim ve teknoloji ile ilgili sorularınız için size destek oluruz.
  Zhengzhou PZ LAZER ile şunları elde edersiniz:
  Pazara Daha Hızlı Giriş
  Aşamalı Finansal Yatırım
  Yenilikçi Teknik Çözümler
  İşbirliği Geliştirme ve İmalat
  Bizim OEM ve ODM kapakları:
  Aşağıdaki makinelere sizin için OEM ve ODM hizmeti yapabiliriz:
  1. Yoğun darbeli ışık teknolojisi
  2. E-ışık (IPL + RF) teknolojisi
  3. Q-switch ND: YAG lazer teknolojisi
  4. Mikro-dermabrazyon teknolojisi
  5. Ultrasonik kavitasyon teknolojisi
  6. Fraksiyonel lazer teknolojisi (ER: Cam lazer, CO2 lazer)
  7. Lazer epilasyon teknolojisi (uzun darbeli ND: YAG lazer, Diyot lazer)
  Özel servis :
  1. Yazılım ayarı (logo ve menü tasarımı, farklı diller)
  2. Eşsiz makine şekli tasarımı
  3. Tedavi kolu, filtre tasarımı.
  4. Paket (stil, malzeme, etiket tasarımı)
  5. Bütçeye göre, makine ağırlığı, büyüklüğü, makul projeler sunar.
 • Ar-Ge
  Biz var deneyimli bir profesyonel Ar-Ge takım, takip arasında kalitede mükemmellik ve her zaman yardım için beklemede sen çözmek herşey sorunları. Ayrıca biz   bir tane var yakın ilişki ile teknolojide birçok üniversite ülke genelinde değişim ve işbirliği .

İletişim bilgileri
Zhengzhou PZ Laser Slim Technology Co., Ltd. Learn More +

İlgili kişi: Ms. Helen

Tel: 86 15639279254

Faks: 86-371-55677868

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: 1702Oda, 16B Binası, Üniversite Bilim Parkı Doğu, Zhongyuan Bölgesi, Zhengzhou, Henan Provence, Çin